Mija 24 lata gdy ITAL-KARTON pojawił się na rynku opakowań. Szmat czasu, a jakby wczoraj…
Zaczynaliśmy jako spółka joint venture z kapitałem włoskim. Z czasem wykupiliśmy udziały włoskiego partnera przekształcając się w rodzinną firmę z polskim kapitałem. Dziś tylko „ITAL” w nazwie przypomina korzenie firmy…

Nasza domena to opakowania z tektury falistej. „Pudła i pudełka” jak mawiamy między sobą. Zapakujemy dla państwa wszystko. Od zegarka przez pizzę po telewizor. Po zapoznaniu się z potrzebami klienta, zaprojektujemy, wykonamy wzór a następnie wyprodukujemy opakowanie. Kompleksowa obsługa w stałym kontakcie z odbiorcą.

Serie duże i małe. Nie będąc gigantem zaspakajamy wszystkie wymagania. I tych, którzy chcą pudła liczone w tysiącach sztuk i tych którzy chcą tylko kilka pudełek. Nie boimy się krótkich serii!!!! Dlatego między innymi unowocześniając park maszynowy z częściową pomocą funduszy unijnych zakupiliśmy maszyny do nadruku oraz produkcji krótkich serii opakowań.

Sukcesem naszej firmy jest sukces naszych klientów, który możemy osiągnąć dzięki bliskiej współpracy z odbiorcą, elastycznym reagowaniem na potrzeby klientów, utrzymywaniem wysokiej jakości produktów, szybką i kompleksową obsługą.